021-77409038 | کارشناسی فوری 3333385-0912

                               
درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک

فروش ، نصب و راه اندازی انواع درب های اتوماتیک

تصور کنید در یک روز بسیار گرم تابستانی یا در یک روز برفی و سرد زمستانی قصد ورود و یا خروج از خانه توسط خودروی شخصی خود را دارید قطعا بسیار سخت و پر زحمت است که بخواهید درب پارکینگ را باز کرده و پس از خروج مجددا آن را ببندید!

اما امروز با گذر زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی قطعا بسیار ساده خواهد بود که با تبدیل کردن درب معمولی پارکینگ خود به یک درب اتوماتیک تنها با فشردن یک کلید ساده تمام آن عملیات سخت و طاقت فرسا را انجام دهید.

علاوه بر موارد فوق درب اتوماتیک می تواند تا حد زیادی باعث ایجاد امنیت نیز گردد، چرا که امکان باز ماندن درب توسط بی توجهی ساکنان یک ساختمان به صفر میرسد.

در اینجا توضیحات کوتاهی جهت آشنایی شما نسبت به درب اتوماتیک و تجهیزات آن و استاندارد های نصب درب اتوماتیک می دهیم تا با دانش بیشتر محصول و خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اجزای اصیلی تشکیل دهنده یک سیستم درب اتوماتیک متشکل از: ریل یا جک درب اتوماتیک، انواع موتور درب اتوماتیک، پنل کنترل و ریموت ها.

پس از آشنایی با تجهیزات باید بدانید که کدامیک از تجهیزات درب اتوماتیک برای درب شما مناسب و قابل استفاده است، که این مقوله با توجه به سایز درب و همچنین وزن درب منزل شما قابل محاسبه می باشد حتما در این مورد با کارشناسان مجرب درب اتوماتیک مشورت کرده و سپس اقدام به خریداری و نصب درب اتوماتیک کنید.

درب اتوماتیک بیشتر از اینکه نیاز به توضیحات نوشتاری و نام بردن تجهیزات گوناگون داشته باشد، نیاز به دانش فنی و مهارت دارد، چرا که در عین سادگی و کم بودن اجزاء و تجهیزات برای اینکه بتوان بیشترین عمر مفید را به تجهیزات مورد استفاده در درب اتوماتیک داد، باید بسیار حرفه ای و با تجربه عمل کرد، مخصوصا وقتی انواع تجهیزات درب اتوماتیک با مارک های مختلف باعث سر در گمی ما می شوند! پس قطعا قبل از هر تصمیمی با یک کارشناس کار بلد مشورت کنید.

امیدواریم توانسته باشیم بخش کوچکی از سوالات شما نسبت به درب اتوماتیک و نصب درب اتومایک را پاسخ داده و انتخاب شما را نسبت به اجرای آن ساده تر کرده باشیم.